forza-apex

Forza Motorsport 6: Apex na PC!

Po wielu latach bycia ekskluzywem na konsolę Xbox, wreszcie Forza trafić ma na PC! Microsoft zaczyna coraz śmielej poczynać sobie w tym sektorze przenosząc coraz to więcej gier na platformę PC. Co prawda zapowiedziana została okrojona wersja względem pełnoprawnej Forzy na konsolę, ale oferowana będzie za darmo w Windows Store na systemy Windows 10 jako pokaz możliwości tego systemu operacyjnego.

Gracz dostanie dostęp do 12 tematycznych wydarzeń oraz ponad 60 aut z czego niektóre będą dostępne w formie mikrotransakcji lub jako nagrody z wydarzeń. „Drivatary” znane z wersji konsolowej zostaną przeniesione na wersję PC. Przypomnijmy, że system wirtualnego avatara to odpowiednik innych graczy, bazujących na ich realnym zachowaniu, ale system zaprojektowano tak by nie przeszkadzał, a wirtualni przeciwnicy nabierali cech charakterystycznych innych graczy.
Wiadomo na razie, że Apex wspierać ma DX12 i dostępny będzie wiosną tego roku, żadnych szczegółów jeszcze nie ujawniono oprócz trailera. Wiadomo jednak, iż kolejne pełnoprawne edycje trafią na obie platformy.

FEEDER League | FEEDER Ragnar Simulator