kartkraft1

KartKraft – pierwszy trailer

Australijski deweloper Black Delta udostępnił pierwszy zwiastun KartKraft, wyczekiwanej z niecierpliwością gry wyścigowej z gokartami w roli głównej na PC. KartKraft jest intensywną, niezwykle realistyczną grą akcji, oferującą w pełni odwzorowaną fizykę gokartów, laserowo skanowane tory oraz pionierski wyścigowy tryb piaskownicy.

KartKraft w wersji z wczesnym dostępem na Steamie planowany jest na pierwszy kwartał 2016. Gra oparta jest na silniku Unreal Engine 4.

  • KartKraft tworzy mistrzów: Brak zawieszenia, brak docisku aerodynamicznego, brak pasów; to jest prawdziwy wyścig gokartów. Udoskonalaj swoje umiejętności, walcząc z 30 innymi kierowcami, z których każdy chce jako pierwszy przekroczyć linię mety. Dzięki przeciążeniu na zakrętach sięgającym 3,5G co 3 sekundy można sobie szybko uświadomić, dlaczego wyścigi gokartów kształtują prawdziwych mistrzów.
  • Oszałamiająca prędkość: Po przebiciu się przez niższe poziomy można odblokować ponad 45-konny, specjalnie w tym celu zbudowany gokart KZ2, zdolny do osiągnięcia 160km/h już 18 mm nad ziemią i przyspieszający do setki w 3,1 sekundy. Szybszy od McLarena MP4-12C i równie szybki jak Lamborghini Aventador!
  • Wyścigi wokół globu – Od Europy Po USA: Wyścigi odbywają się na renomowanych torach, jak Sarno we Włoszech, Atlanta Motorsports Park w USA, Paul Fletcher International w Wielkiej Brytanii i Geelong Karting Club w Australii. Skanowane laserowo i oddane z dokładnością do milimetra sprawiają, że gracz ściga się na prawdziwym torze.
  • Realistyczna fizyka gokartów: W grze usłyszeć można wycie silnika osiągającego 21tys. obr/min., czuć opony wgryzające się w asfalt przy trzykrotnie większych przeciążeniach, niż osiągają samochody użytkowe. Dzięki jedynemu, dedykowanemu fizyce gokartów silnikowi, gra jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe.
  • Najlepszy zespół wyścigowy: Gracze mogą kupować gokarty, tworzyć drużyny oraz zapraszać przyjaciół, aby ścigali się razem z nimi. Za wygrane wyścigi można odblokować większe kwatery główne, drużynowe skórki, drony, zdalnie sterowane samochody i wiele więcej.
  • Ścigaj się w dobrym stylu: Wyposaż swój awatar najmodniejszym sprzętem od Alpinestars, Freem, Arai, Sparco, Mir i wielu więcej. Dostępne są kombinezony, rękawiczki, buty i kaski, pozwalające na zmianę wyglądu gracza na torze.
FEEDER League | FEEDER Ragnar Simulator