NOWA ODSŁONA FL

Po raz kolejny przyszedł czas na nowy sezon, a co za tym idzie zmianę wyglądu Naszej strony ligowej. Zmieniliśmy silnik strony, by działała ona jeszcze szybciej i bez zarzutów czyniąc stronę FL bardzo stabilną. W górnym menu znajdziecie rozwijane sekcje, by stworzyć podział czytelny i estetyczny. Również będziecie mogli sprawdzać na bieżąco nowinki z produkcji nowej gry od Codemasters – F1 2012, na której opierać się będzie 4 sezon. Stale aktualizowana lista znajduję się w sekcji „F1 2012”. Również po lewej stronie znajdziecie wysuwany „box” z naszym fan page’m na Facebooku.

Sezon 3 ruszy dnia 13 kwietna inauguracyjnym sprintem w Australii o godzinie 19.30. Nowy sezon przyniósł zmiany w dystansie rozgrywanych wyścigów, a dokładniej:
– sprinty zwiększyliśmy do 10% realnego dystansu wyścigu,
– dystans GP również został zwiększony do 75% realnego dystansu.

Zmiany dystansu mają na celu zneutralizowanie dość krótkiego sezonu który dla Was zaplanowaliśmy. Nasz nowy kalendarz liczyć będzie 12 wyścigów na lubianych torach świata, które niebawem ujrzycie w kalendarzu.

Zlikwidowaliśmy 2 grupę, by liczba uczestników ścigających się na serwerze zwiększyła się dość znacząco. Przewidujemy maksymalną dostępną liczbę graczy na serwerze – czyli 16.

Zapisy do 3 sezonu ruszą dnia 7 kwietnia [sobota] o godzinie 20.00 by dać Wam czas na nową rejestrację [prosimy rejestrować się pod nickami na których gracie].

FEEDER League | FEEDER Ragnar Simulator